Numizmatyka Kraków

Zapraszamy do zapoznania się zbogatą ofertą sprzedaży i skupu monet. Oferujemy Państwu pomoc w wycenie zarówno zbiorów, roczników jak i pojedynczych egzemplarzy, poradę popartą duży doświadczeniem w tym fachu.

Banknocik – numizmatyka w Krakowie

Interesujesz się starymi monetami? Inwestujesz lub chcesz zacząć inwestować swoje pieniądze i pomnażać je w przyszłości? Zapraszamy Cię do naszego salonu w Krakowie. Numizmatyka jest jedną z naszych specjalności i pasji, dlatego chętnie spotkamy się z Tobą przy ulicy Floriańskiej 23 w Krakowie, by porozmawiać o monetach (i nie tylko).
W naszym salonie zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i kupnem monet. Oferujemy Ci pomoc w znalezieniu całych zbiorów i roczników, a także pojedynczych egzemplarzy. Nasi specjaliści z długim doświadczeniem w branży podpowiedzą Ci, na co postawić, w co zainwestować i jak wycenić swoje zbiory.

Numizmatyka Kraków – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Monety, które mamy w ofercie, są zadbane, regularnie czyszczone i przechowywane w odpowiedni sposób. Dzięki temu nie tracą na wartości. Oferujemy zarówno monety kolekcjonerskie, jak i monety inwestycyjne. Ponadto w naszym salonie spotkasz fachowców z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy znają się na swojej pracy. Trzymamy rękę na pulsie – wiemy, co się opłaca i stale wyszukujemy nowych, wartościowych okazów oraz całych zbiorów. Cieszymy się dobrą opinią i zaufaniem klientów, którzy stale do nas wracają. Salon prowadzimy od wielu lat i wkładamy w to duże zaangażowanie. Mamy dużą wiedzę nie tylko z zakresu numizmatyki, ale też w dziedzinie antyków, banknotów, zegarków, złota i srebra. W związku z czym oferujemy kompleksowe usługi i pełne doradztwo.

Dlaczego inwestować z numizmatykę?

Numizmatyka uchodzi za bezpieczny sposób lokowania kapitału. Jest to inwestycja długoterminowa, ale przy odrobinie wiedzy pozwala na skuteczne i bezpieczne pomnożenie kapitału. Jeśli jesteś osobą początkującą i nie masz jeszcze doświadczenia w inwestowaniu, nasi fachowcy podpowiedzą Ci, co możesz zrobić i na jakie monety postawić. Zapraszamy do naszego salonu w Krakowie! Numizmatyka, antyki, banknoty, biżuteria, zegarki – wszystko to znajdziesz w jednym miejscu.